Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Nosidło elastyczne – TAK czy NIE?

Nosidła elastyczne to takie, które uszyte są z materiału rozciągliwego, nie tkanego (tak jak polecane przeze mnie nosidła). Mogą się wydawać wygodne, bo są jakby “gotowe” do włożenia dziecka do środka. Dlaczego więc ich nie polecam?

Ani dla małych, ani dla dużych

Te nosidła nie mają właściwie grupy docelowej. Nie ma żadnej grupy wiekowej wśród dzieci, dla której te nosidła byłyby odpowiednie. Co innego jest z elastycznymi chustami, które mogą znaleźć zastosowanie u niektórych noworodków. 

Nosidło elastyczne powoduje, że mamy bardzo duże odwiedzenie nóżek u malucha. Małego dziecka nie można ułożyć wygodnie i zdrowo w takim nosidle – próbowałam. Czy można więc użyć go dla pociechy nieco większej? Otóż nie, ponieważ przy większej wadze, już około 6 kilogramów, takie nosidło po prostu nie trzyma. Materiał elastyczny będzie nam się naciągał, a dziecko będzie w nim sprężynowało, trochę jak na huśtawce. Efekt jest taki, że małego dziecka nie da się w tym nosidle ułożyć, a większego nie da się w tym nosidle nosić…

Co zamiast straty pieniędzy?

Nie warto sięgać po tego rodzaju produkty, ponieważ są stratą pieniędzy. Teoretycznie posiadają wszystkie certyfikaty, odpowiednie parametry czy opisy, w których wyczytacie wszystko co chcecie wyczytać, ale w praktyce po prostu nie nadają się do użytkowania. Jak zatem nie popełnić błędu przy wyborze nosidła?

 

W żadnym wypadku nie sugerujcie się ceną – te produkty są zarówno w niższych jak i wyższych półkach cenowych.

Nie za bardzo możecie sugerować się opiniami o produktach – tak zwany “marketing szeptany” czyli czyli pisanie z lipnych loginów opinii jakoby ze strony użytkowników produktu jest znaną i powszechnie stosowana praktyką marketingową (znam ją doskonale chociażby z mojego Youtuba, wiem jakie firmy ją stosują i skutecznie staram się z nią walczyć ale nie zawsze mi to wychodzi).

Jeśli nie jesteście pewni, jakie nosidło zakupić, możecie liczyć na moją pomoc – przed wydaniem pieniędzy napiszcie do mnie maila na monika@meababywearing.pl i po prostu zapytajcie o dany produkt! Możecie też skorzystać z konsultacji (dobór nosidełka to zaledwie 39zł, które do was wraca) lub z testów nosidełek. 

Konsultacje nosidełkowe - jak to wygląda?

meababywearing-kavka-multiage-heritige-ivy-dadelinos-1-768x1152

 W przypadku indywidualnego doboru nosidełka najlepszą formą jest skorzystanie z testów nosidełek. Wybieramy 3-4 modele, które pod względem swoich właściwości najlepiej spełnią Wasze oczekiwania. Wysyłam je do Was na tydzień i w tym czasie nosicie się najwięcej jak się da. 

Testy nosidełek:

1. Testy z konsultacją

2. Testy bez konsultacji

Więcej o tym jak wyglądają konsultacje i testy przeczytasz w moim artykule TUTAJ.

Leave a Comment

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0