Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

O mnie

Kim jestem?

Jestem mamą, żoną, doradcą noszenie dzieci w chustach, pracownikiem i czasem niektórzy mówią, że również przedsiębiorcą. Ale przede wszystkim to jestem świrem, naginam czasoprzestrzeń i udawadniam, że jeśli coś jest niemożliwe to tak naprawdę tylko kwestia czasu, kiedy to zrealizuję.

Co już osiągnełam?

Z mojej pasji do chust i noszenia dzieci zrodziła się moją chęć niesienia tej idei dalej, pokazywania rodzicom, że dziecko to nie koniec “przygody życia” ale tak naprawdę jej wielki początek. Jestem tego świetnym przykładem, mając dwoje dzieci ukończyłam kurs doradczy i uczę rodziców jak z przytulonym do serca maluchem zdobywać świat!

Rozwijam się w fotografii … fotografuję noszących rodziców bo pasja rodzi pasję.

Stale się uczę i wiedzę swoją przekazuję innym o tym jak pasję przekuć w biznes, sprzedaję więc chusty i całą masę akcesoriów z nimi związanych. Skupiam też wokół siebie innych zarażonych tą pasją, bo chusty to nie tylko kawał pięknej szmaty ale i społeczność, która wspiera motywuje i nakręca do pozytywnego działania. 

 

Właśnie rozpoczynam nową przygodę, którą chcę połączyć z moim światem noszenia. To przygoda z DOBRYM STARTEM DZIECKA. Po szkoleniu z Agnieszką Słoniowską ogrom wiedzy i to ile mogę podarować dzieciakom i ich rodzicom mobilizuje mnie do wytężonej pracy. Miejcie oczy otwarte!

 


Prowadzę mój kanał na YouTube na którym znajdziecie wiedzę, recenzje chust i nosidełek a także trochę z mojego własnego szaleństwa – z kolekcji torbochustoholiczki.


 
Prowadzę kilka tematycznych grup na Facebooku:

 

Co jeszcze przedemną?

Piszę książkę – składa się ona z pytań i odpowiedzi, których poszukujecie … tak by każdy start w chustową przygodę był łatwy i w jego podstawach było nie tylko uwolnienie rąk, ale także korzyści płynące z bliskości z maluszkiem.

Chciałabym doczekać dnia kiedy chusty przestaną zadziwiać a będą codziennością każdego rodzica, i tak jak oczywistym jest wożenie maluszka w wózku tak oczywistym będzie noszenie go w chuście.

Jeśli chcesz już dziś skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, nauczyć się motać, dobrać odpowiednią chustę czy tez skorzystać z możliwości wypróbowania jak to jest nosić malucha w nosidle – napisz do mnie. 

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla całej waszej rodziny.

Do zobaczenia

 

 
 
 

Something is wrong.
Instagram token error.

monikaosinskazabka

Follow
Load More

Zapisz się do Szkoły Noszenia

Zapisz mnie do Newslettera (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji)