O mnie

Kim jestem?

Jestem mamą, żoną, doradcą noszenie dzieci w chustach, pracownikiem i czasem niektórzy mówią, że również przedsiębiorcą. Ale przede wszystkim to jestem świrem, naginam czasoprzestrzeń i udawadniam, że jeśli coś jest niemożliwe to tak naprawdę tylko kwestia czasu, kiedy to zrealizuję.

Co już osiągnełam?

Z mojej pasji do chust i noszenia dzieci zrodziła się moją chęć niesienia tej idei dalej, pokazywania rodzicom, że dziecko to nie koniec „przygody życia” ale tak naprawdę jej wielki początek. Jestem tego świetnym przykładem, mając dwoje dzieci ukończyłam kurs doradczy i uczę rodziców jak z przytulonym do serca maluchem zdobywać świat!

Rozwijam się w fotografii … fotografuję noszących rodziców bo pasja rodzi pasję.

Uczę się i wiedzę swoją przekazuję innym o tym jak pasję przekuć w biznes, sprzedaję więc chusty i całą masę akcesoriów z nimi związanych. Skupiam też wokół siebie innych zarażonych tą pasją, bo chusty to nie tylko kawał pięknej szmaty ale i społeczność, która wspiera motywuje i nakręca do pozytywnego działania.
Jesli chcesz wejsc w tą społeczność i przekonać sie jak cudownie byc w gronie chustujacych rodziców lub potrzebujesz pomocy i wsparcia zapraszam do grupy Chusty Babywearing Polska B/S/T and chat.tam znajdziesz wiele ciekawych tematow i wsparcie dosłownie zawsze 

Co jeszcze przedemną?

Piszę książkę – składa się ona z pytań i odpowiedzi, których poszukujecie … tak by każdy start w chustową przygodę był łatwy i w jego podstawach było nie tylko uwolnienie rąk, ale także korzyści płynące z bliskości z maluszkiem.

Chciałabym doczekać dnia kiedy chusty przestaną zadziwiać a będą codziennością każdego rodzica, i tak jak oczywistym jest wożenie maluszka w wózku tak oczywistym będzie noszenie go w chuście.

Jeśli chcesz już dziś skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, nauczyć się motać, dobrać odpowiednią chustę czy tez skorzystać z możliwości wypróbowania jak to jest nosić malucha w nosidle – napisz do mnie. Możesz też skorzystać z wiedzy, którą dzielę się z rodzicami na starcie chustowej przygody – wejdź do grupy Start do chustonoszenia
Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla całej waszej rodziny.

Do zobaczenia na stronie
www.meababywearing.pl

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More