Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Testy kurtek Fun2BeMum

Wykaz aktualnie testowanych produktów:

  1. Kurtka Enigma Niebieska XL
  2. Kurtka Everest żółta M

[contact-form-7 id=”2876″ title=”chusty i nosidła”]

Regulamin

1. Przedmiotem testów sa produkty należące do Mea Monika Osińska – Żabka lub produkty powierzone na cele testowe.
2. Koordynatorami testów jest Monika Osińska – Żabka
3. Osoby zgłoszone do testu zostaną dodane do czata na Messengerze i tam umieszczona zostanie lista osób w kolejności testowania (lista bedzie aktualizowana w miarę potrzeb).
4. Na kolejność na liście nie wpływa kolejność zgłoszeń.
5. Nie ma dla NAS znaczenia, czy Osoba Testująca posiada w domu zwierzęta, ale proszę pamiętać, że produkty testowane są przeznaczone tylko i wyłącznie dla Dzieci i proszę o ich należyte poszanowanie. Na pewno nie chciałabym znaleźć na nim sierści. Proszę także by w testowanych produktach nie przebywać w pobliżu osób palących papierosy!
6. W chwili otrzymania przesyłki wyślijcie prywatną wiadomość do następnej Testującej z prośbą o dane do wysyłki oraz wywołajcie Ją w czacie testowym.
7. Produkt testujecie maksymalnie 3 dni (najpóźniej 3 dnia przesyłka opuszcza Wasz dom, dzień otrzymania przesyłki nie jest wliczony w testy).
8. Po testach w ciągu tygodnia umieszczamy swoje zdjęcia i recenzje na czacie testu  – wymagana zgoda na publikację zdjęć i recenzji. Recenzja powinna zawierac: krótką opinię – dobre/słabe strony, własne odczucia, komfort noszenia w stosunku do wieku i wagi dziecka, stosowane wiązania itp.
9. Chustę pierzecie, jeśli faktycznie tego potrzebuje, to znaczy, jeśli się ubrudzi, przepoci etc., ale tylko i wyłącznie za wyłączną zgodą Organizatora testów.
10. Produkty wysyłamy tylko i wyłącznie przesyłką kurierską z ubezpieczeniem na kwotę 700zł
11. W czacie testowym informujecie również, kiedy otrzymałyście przesyłkę i kiedy je wysłałyście do kolejnej Testującej.
12. Organizator niniejszego testu zastrzega sobie możliwość przerwania testów w dowolnym momencie bez podawania przyczyn. W takim wypadku testowane chusty należy bezzwłocznie odesłać na adres organizatora testu lub pod wskazany przez niego adres.
13. Każda z Testujących osób bierze na siebie w pełni finansową odpowiedzialność za produkty (ich stan, zniszczenie i zagubienie) od momentu otrzymania jej do momentu potwierdzenia przez następną osobę otrzymania przesyłki i potwierdzenia jej stanu. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki przez firmę kurierską, należność za nosidło w kwocie równej podanej w pkt 12 niniejszych zasad, należy przesłać w ciągu trzech dni roboczych od dnia potwierdzenia sytuacji na konto właściciela testu.
14. Jeśli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenie lub trwałe zabrudzenie, proszę o przesłanie informacji o tym do jednego z koordynatorów wraz ze zdjęciami. Ustalimy wówczas dalsze postępowanie i ustalimy osobę odpowiedzialną za ten stan oraz sposób rekompensaty.
15. Używając testowanych produktów nie wolno palić papierosów i nie wolno przebywać w bliskim towarzystwie osób palących.
16. W tym teście obowiązuje koperta – każda testująca osoba odnajduje się na już istniejącej liście lub dopisuje się na listę na nią, jeśli jej nazwiska tam nie ma oraz w rubryczce obok wpisuje kwotę, którą wrzuciła do koperty (nie mniej niż 2 zł). Osoba odbierająca przesyłkę sprawdza, czy kwota z listy zgadza się ze stanem faktycznym i czy poprzedniczka jest na liście. Pieniążki z koperty będą przeznaczone na zwrot organizatorowi testu za przesyłkę oraz pokrycie kosztów doprowadzenia chusty do stanu sprzed testami. Nie stanowią pokrycia ewidentnych strat powstałych na skutek uszkodzenia testowanych produktów.
17. W czasie testów – nosimy, ile tylko się da i czerpiemy z tego, jak najwięcej przyjemności.
18. Zapisanie się do testów oznacza bezwarunkową zgodę ze wszystkimi punktami powyższych zasad.
19. Aby wziąć udział w testach warto sprawdzić, czy lubimy profil organizatora Testów

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0