Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Testy maty chłodzącej BebeFolie

1. Mata chłodząca do chust i nosidełek

 • wartość maty 99zł

2. Mata chłodząca do wózków

 • wartość maty – 215zł

[contact-form-7 id=”4029″ title=”bebefolie”]

Regulamin testów:

 1. Przedmiotem testów jest mata chłodząca do chust i nosidełek BebeFolie lub Mata chłodząca do wózków BebeFolie
 2. Koordynatorami testów jest Monika Osińska – Żabka
 3. Z osób zgłoszonych do testowania utworzona zostanie lista testowa zamieszczona na niniejszej stronie i czat grupowy.
 4. Na kolejność na liście nie wpływa kolejność zgłoszeń.
 5. Nie ma dla NAS znaczenia, czy Osoba Testująca posiada w domu zwierzęta, ale proszę pamiętać, że produkty są przeznaczone tylko i wyłącznie dla Dzieci i proszę o ich należyte poszanowanie. Na pewno nie chciałabym znaleźć na nim sierści. Proszę także by z tymi produktami nie przebywać w pobliżu osób palących papierosy!
 6. W chwili otrzymania przesyłki wyślijcie prywatną wiadomość do następnej Testującej z prośbą o dane do wysyłki oraz wywołajcie Ją w czacie testowym.
 7. Produkty testujecie maksymalnie 4 dni (najpóźniej 4 dnia przesyłka opuszcza Wasz dom, dzień otrzymania przesyłki nie jest wliczony w testy).
 8. Po testach w ciągu tygodnia umieszczamy recenzję i zdjęcia na czacie testowym gdzie recenzja będzie zweryfikowana przez dystrybutora maty firmę Otigo. Po weryfikacji umieszczacie recenzję na grupach chustowych (minimum 3 różne w tym jedna ogólnopolska) oraz w albumie testowym na stronie Mea Monika Osińska – Żabka
 9. W recenzji charakteryzujemy następujące cechy:
  – łatwość zakładania
  – odczucia w stosunku do produktu
 10. Produkty wysyłamy przesyłkami rejestrowanymi (najlepiej firmą kurierską z ubezpieczeniem na kwotę 250zł)
 11. W czacie testowym informujecie również, kiedy otrzymałyście przesyłkę i kiedy je wysłałyście do kolejnej osoby Testującej.
 12. Organizator niniejszego testu zastrzega sobie możliwość przerwania testów w dowolnym momencie bez podawania przyczyn. W takim wypadku testowane produkty należy bezzwłocznie odesłać na adres organizatora testu lub pod wskazany przez niego adres.
 13. Każda z Testujących osób bierze na siebie w pełni finansową odpowiedzialność za produkty (ich stan, zniszczenie i zagubienie) od momentu otrzymania jej do momentu potwierdzenia przez następną osobę otrzymania przesyłki i potwierdzenia jej stanu. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki przez firmę kurierską, należność za przesyłkę w kwocie równej podanej w pkt 10 niniejszych zasad, należy przesłać w ciągu trzech dni roboczych od dnia potwierdzenia sytuacji na konto właściciela testu.
 14. Jeśli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenie proszę o przesłanie informacji o tym na czacie testowym z oznaczeniem Moniki wraz ze zdjęciami. Ustalimy wówczas dalsze postępowanie i ustalimy osobę odpowiedzialną za ten stan oraz sposób rekompensaty.
 15. Używając produktów nie wolno palić papierosów i nie wolno przebywać w bliskim towarzystwie osób palących.
 16. W czasie testów – nosimy, ile tylko się da i czerpiemy z tego, jak najwięcej przyjemności.
 17. Zapisanie się do testów oznacza bezwarunkową zgodę ze wszystkimi punktami powyższych zasad.
 18. Aby wziąć udział w testach warto sprawdzić, czy lubimy profil organizatora Mea Monika Osińska i koordynatora testów.
 19. Warunkiem wzięcia udziału w testach jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację zdjęć i recenzji na stronach Organizatora Testów oraz Koordynatora.
 20. Wymagane zgody zawarte są w formularzu rejestracyjnym

Właściciel i organizator: Mea Monika Osińska – Żabka

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0