Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Posty zebrane

Cykl “Poznaj chustę” to odkrywanie chustonoszenia krok po kroku.

Gramatura chusty a jej nośność i wykorzystanieBudzi wiele kontrowersji, przypisuje sie jej moc noszenia słonia! Gramatura chusty – jak ugryźć ten temat i czy to co o niej myślicie to tak naprawde prawda ?? Myślę, że ten post może wam ciut rozjaśnić ale najważniejsze aby uświadomił wam, że to nie GRAMATURA nosi a dobrze zawiązana chusta. I to od jakości wiązania zależy to czy w danej chuście będzie nam wygodnie! Czytajcie tutaj i wszelkie wątpliwości piszcie w komentarzach.

Zanim zaczniemy wybierać chustę kółkową warto mieć na podorędziu szybką odpowiedź na pytanie “po co ci druga chusta?” Pomijając oczywistą absurdalność tego pytania – bo to tak, jakby zapytać po co ci druga torebka – musimy wiedzieć w jakich sytuacjach najczęściej potrzebujemy używać chusty kółkowej. Te odpowiedzi znajdziemy Tutaj!

Domieszki w chustach składy chustJakie są składy chust. Na co zwrócić uwagę przy wyborze i czy aby napewno potrzebujesz czegoś więcej niż bawełna? Zobaczymy jednak najlepiej podążać za sercem 😀 Na mode przyjdzie jeszcze czas :D.
Post o domieszkach
powinien pomóc wam stawiać pierwsze kroki w chustowym świecie.

Wiązanie kieszonka i kangurek ktore wybrać?Wybór wiązania to jeden z ważniejszych kroków w naszym starcie do chustonoszenia. Od tej decyzji zależy właśnie wybór rozmiaru chusty oraz tak naprawdę to czego i jak uczymy się na początku. Jeśli chcecie poznać różnice między tymi wiązaniami i podjąć swoją decyzje – te

Jak wybrać długość chusty do siebie i rodzaju wiązaniaTrzecia część poznawania chusty to odpowiedz na pytanie jakiego rozmiaru chusty potrzebujemy, zeby odpowiednio ją wykorzystać w noszeniu naszego malucha.  Dobór rozmiaru to komfort. Za długa będzie problematyczna w poruszaniu się, za krótka – no cóż nie zawiąże się wcale albo wymagać będzie pewnych “kombinacji” (w końcu nie ma rzeczy niemożliwych). Drogie Panie – Drodzy Panowie nie oszukujmy się! ROZMIAR MA ZNACZENIE!

n post jest dla Was!

Rodzaje chust długa czy kółkowaW drugiej części poznamy podstawowe różnice pomiędzy chustą długą a kółkową. W kilku zdaniach powiemy kiedy i w jakich sytuacjach stosujemy to lub inne rozwiązanie i maksymalnie uprościmy tą część rozmyślania kiedy zastanawiamy się jaka chusta dla nas będzie najlepsza. Zatem RODZAJE CHUST czyli jaka chusta dla kogo i w jakiej sytuacji! 

początki chustonoszenia kangurowanie noworodkaKażdy początek nowej przygody wzbudza w nas pewien lęk ale też pewną ciekawość, a ciekawość każe nam szukać rozwiązań takich, które pozwolą nam spróbować tego nowego. Dlatego ten post rozpoczyna ciekawą przygodę jaką jest chusta. Poznacie tajemnicę, jaką ona przynosi i odkryjecie, że to co czasem wydaje się trudne poznane staje się bardziej ludzkie 🙂 No to NA DOBRY POCZĄTEK – Witamy w naszym świecie maluszku


Troszkę wiedzy czyli posty, które gdzieś już się pojawiały a ciągle nie tracą na swojej wartości

 Tego posta napisałam daaawno temu, ale ciągle do niego wracacie dlatego w końcu zawitał i na blogowej stronie Mea. Pielęgnacja chusty, to w sumie nic trudnego a jednak płacąc za chustę w końcu niemałe pieniądze chcemy, żeby była zawsze piękna i użyteczna. Zapraszam zatem do lektury i komentowania!

Idealna chusta do nauki noszenia dzieckaOd tego z jaką chustą zaczniemy naszą chustową przygodę zależy to czy tak naprawdę pokochamy się nosić. W tym poście macie 5 najważniejszych punktów na co zwrócić uwagę przy wyborze tej chusty, z którą będziemy startować zatem zapraszam!

 Jeśli wiemy kiedy zacząć warto też wiedzieć jak długo nosimy i na jak długo przyda nam sie chusta. Post Kiedy Skończyć to tak naprawdę troche informacji właśnie o tym do czego używamy chusty przy starszym dziecku. MIŁEGO CZYTANIA

Post pokazujący, że niezależnie jak duże jest twoje dziecko – możesz spokojnie zaczynać chustonoszenie. Pokazuję tu powody dlaczego na poszczególnych etapach rozwoju malucha sięgacie po chustę. ZAPRASZAM

 Jeden z najważniejszych wpisów edukacyjnych o nosidłach i wisiadłach. Pokazuje w nim jedna ważną rzecz – nie patrzcie w ciemno na to, że tak mowia reklamy i to opisał producent. Wysil się i poszukaj rzetelnych informacji zanim kupisz dla dziecka produkt, który potem będzie miał wpływ na jego zdrowie. ZAPRASZAM DO LEKTURY.

 

 Post gościnnie udostępniony przez wspaniałą chustomemę, doradcę noszenia i promotorkę rodzicielstwa bliskości Emilię Barską. Dłuższy tekst o tym jak zmieniało się chustonoszenie na przestrzeni ostatnich lat i gdzie oraz kiedy tak naprawdę można mówić o “początkach” chustonoszenia w Polsce i Europie. Bardzo ciekawe spojrzenie i historia Marii, która idąc za marzeniami stworzyła jedą z najciekawszych firm chustowych w Polsce. CHWILA PRAWDY I PELLICANOBABY I SENSIMO SLINGS.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0