Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Testy okularów przeciwsłonecznych dla dzieci w wieku 2 do 5 lat

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci silver leaf o wartości 59zł

  

różowe powędrują w trasę lokalną (Rybnik i okolice) natomiast białe lecą w Polskę

[contact-form-7 id=”2847″ title=”okulary 2-5″]

Regulamin testów:

1. Przedmiotem testów są okularki przeciwsłoneczne marki BANZ przeznaczone dla dzieci od 2 do 5 lat o wartości łącznej 59zł
2. Koordynatorami testów jest Agnieszka Timmler Igła Za Nitką
3. Z osób zgłoszonych do testowania utworzona zostanie lista testowa zamieszczona na niniejszej stronie i czat grupowy.
4. Na kolejność na liście nie wpływa kolejność zgłoszeń.
5. Nie ma dla NAS znaczenia, czy Osoba Testująca posiada w domu zwierzęta, ale proszę pamiętać, że produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Dzieci i proszę o ich należyte poszanowanie. Na pewno nie chciałabym znaleźć na nim sierści. Proszę także by z tymi produktami nie przebywać w pobliżu osób palących papierosy!
6. W chwili otrzymania przesyłki wyślijcie prywatną wiadomość do następnej Testującej z prośbą o dane do wysyłki oraz wywołajcie Ją w czacie testowym.
7. Produkt testujecie maksymalnie 4 dni (najpóźniej 4 dnia przesyłka opuszcza Wasz dom, dzień otrzymania przesyłki nie jest wliczony w testy).
8. Po testach w ciągu tygodnia umieszczamy recenzję i zdjęcia na czacie oraz w grupach chustowych i mamuśkowych w których jesteście z oznaczeniem sklepu www.meababywearing.pl
9. W recenzji charakteryzujemy następujące cechy:
– łatwość zakładania
– reakcję dziecka na światło
– sposób i skalę regulacji
– walory estetyczne i jakościowe produktu

10. Produkt wysyłamy przesyłkami rejestrowanymi (najlepiej firmą kurierską z ubezpieczeniem na kwotę 200zł)
11. W czacie testowym informujecie również, kiedy otrzymałyście przesyłkę i kiedy je wysłałyście do kolejnej Testującej.
12. Organizator niniejszego testu zastrzega sobie możliwość przerwania testów w dowolnym momencie bez podawania przyczyn. W takim wypadku testowane produkty należy bezzwłocznie odesłać na adres organizatora testu lub pod wskazany przez niego adres.
13. Każda z Testujących osób bierze na siebie w pełni finansową odpowiedzialność za produkty (ich stan, zniszczenie i zagubienie) od momentu otrzymania jej do momentu potwierdzenia przez następną osobę otrzymania przesyłki i potwierdzenia jej stanu. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki przez firmę kurierską, należność za przesyłkę w kwocie równej podanej w pkt 10 niniejszych zasad, należy przesłać w ciągu trzech dni roboczych od dnia potwierdzenia sytuacji na konto właściciela testu.
15. Jeśli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenie proszę o przesłanie informacji o tym do jednego z koordynatorów wraz ze zdjęciami. Ustalimy wówczas dalsze postępowanie i ustalimy osobę odpowiedzialną za ten stan oraz sposób rekompensaty.
16. Używając produktów nie wolno palić papierosów i nie wolno przebywać w bliskim towarzystwie osób palących.
17. W tym teście obowiązuje koperta – każda testująca osoba odnajduje się na już istniejącej liście lub dopisuje się na listę na nią, jeśli jej nazwiska tam nie ma oraz w rubryczce obok wpisuje kwotę, którą wrzuciła do koperty (nie mniej niż 2 zł). Osoba odbierająca przesyłkę sprawdza, czy kwota z listy zgadza się ze stanem faktycznym i czy poprzedniczka jest na liście. Pieniążki z koperty będą przeznaczone na zwrot organizatorowi testu za przesyłkę oraz pokrycie kosztów ewentualnych uszkodzeń.
18. W czasie testów – nosimy, ile tylko się da i czerpiemy z tego, jak najwięcej przyjemności.
19. Zapisanie się do testów oznacza bezwarunkową zgodę ze wszystkimi punktami powyższych zasad.
20. Aby wziąć udział w testach warto sprawdzić, czy lubimy profil organizatora i koordynatora testów

Właściciel i organizator: Mea Monika Osińska – Żabka
Koordynator testów: Agnieszka Timmler Igła Za Nitką

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0