Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Jaskółki Śląskie Czarne Złoto – LennyLamb

Rozpoczynamy prezentację nowości od najważniejszego tegorocznego preorderu

LennyLamb Jaskółki Śląskie Czarne Złoto – Preorder z okazji 5 Śląskiego Tygodnia Bliskości!

Chusta utkana została z mięsistej i cudownej bawełny z dodatkiem złotych nici metalizowanych. Jej piękno jest najlepiej dostrzegalne kiedy weźmiecie ją do ręki! Jest plastyczna i puchata dzięki połączeniu jodełkowego splotu z żakardowymi elementami.

Chciałam się z Wami podzielić symboliką tej chusty – Jaskółka … od zawsze była symbolem śląska. Symbolem wierności i powrotu do domu. Kiedy wybieraliśmy ten wzór widzieliśmy przed oczami nasze mamy oczekujące powrotu taty z pracy, czy nawet nas teraz dziś kiedy patrzymy na telefon “kiedy wyjedzie i kiedy zadzwoni, że jest na górze cały i bezpieczny”. Nie zrozumie tego kobieta, która nie jest żoną górnika. Ja tą scenę przezywam każdego dnia.

Dlaczego złoto? Węgiel to nasz skarb, nasze śląskie złoto. Dlatego kolor złoty pojawia się w górniczym mundurze, w symbolice, górniczej stylizacji … dlatego też chcieliśmy pokazać Wam tą chustę w scenerii i aranżacji galowego munduru górniczego. Jak Wam się podoba ten styl?

Chcecie wiedzieć dlaczego Jaskółki ?? Śledźcie uważnie kolejne posty w wydarzeniu 5 Śląski Tydzień Bliskości i Finał 5 Śląskiego Tygodnia Bliskośc

Już dziś możecie zamówić swoje jaskółki tutaj: http://bit.ly/31Qryw2

Mała Aktualizacja – Preorder Jaskółek dobiega właśnie końca – możecie zamawiać je do finału 5.10.2019r. potem dostępne będzie tylko to co wezmę do sklepu w stałej ofercie!

Więcej możecie pooglądać na moim kanale YouTube

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0