Chustowy Happy Day u Mea

BALCK FRIDAY I CYBER MONDEY?? A może BLACK WEEK?? Zamiast szaleć z zakupami w dwa jesienne dni u Mea szalejemy cały miesiąc ale spokojniej.

Każdego dnia o godzinie 20:00 na stronie Facebookowej Mea Monika Osińska – Żabka będzie się pojawiała bardzo konkretna oferta. Będą to chusty, nosidełka albo też inne akcesoria w konkretnej – powiedziałabym wręcz szalonej – cenie.

Akcja trwa od 16 listopada do 15 grudnia!

W poście znajdziecie informacje o wysokości przeceny i o tym co najważniejszego powinniście o danym produkcie wiedzieć. No i oczywiście link do sklepu!

W sklepie ta oferta będzie aktywna przez całe 28 godzin – do północy następnego dnia. Jak się sprzeda – gratulacje dla szczęściarza a jak nie – wraca do swojej pierwotnej ceny.

Będą zdarzały się niespodzianki dodatkowe! Oferty specjalne będą aktywne krócej i dłużej … to właśnie ten element niespodzianki!

Każdego dnia coś innego, od pasiaków po domieszki, od gryzaków po torebki.

A może nawet całe zestawy ?? Nic więcej Wam nie powiem … musicie śledzić każdego dnia stronę

Na początek na stronie facebookowej znajdziecie Rozdawajke promocyjną. Każdy kto udostępni posta z grafiką torebki i oznaczy znajomych w komentarzu weźmie udział promocji -> czytajcie więcej TUTAJ

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0