Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Mea – Monika Osińska – Żabka

Cześć jestem Monika i jestem

DORADCĄ NOSZENIA DZIECI W CHUSTACH I NOSIDŁACH MIĘKKICH


DORADCA CHUSTONOSZENIA

TAK – Jestem doradcą chustonoszenia. Moją codziennością są spotkania z rodzicami maluszków z takich miast jak Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Racibórz i Pszczyna. Spotykamy się na: konsultacjach indywidualnych, warsztatach grupowych, w szkołach rodzenia czy na towarzyskich spotkaniach Klubu Kangura Rybnik.

doradca chustonoszenia rybnik żory jastrzebbie wodzisław

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z chustonoszeniem mam dla Ciebie idealne miejsce w sieci:


SKLEP INTERNETOWY

Polecam tylko najlepsze i sprawdzone chusty, nosidła i akcesoria okołochustowe. W moim sklepie znajdziesz najlepsze chusty na dobry początek przygody z noszeniem dzieci. Są również produkty dla bardziej wymagających rodziców: Chusty żakardowe, chusty z domieszkami, nosidła ergonomiczne i regulowane! W ofercie sklepu znajdziecie akcesoria niezbędne dla noszących takie jak: kurtki dla dwojga, osłonki. Są też dodatki jak biżuteria silikonowa która jest jednocześnie gryzakiem dla dziecka a także torby, kubki, gadżety z motywami chustowymi.


WYPOŻYCZALNIA

Jeśli chcesz przetestować czy chusty i nosidła są dla Ciebie udostępniam Ci bardzo szeroką ofertę WYPOŻYCZALNI. Znajdziecie w niej chusty i BEZPIECZNE NOSIDŁA ergonomiczne i regulowane wielu marek i w szerokiej gamie rozmiarowej.

Dbając o bezpieczeństwo dzieci mamy SŁUCHAWKI OCHRONNE dla maluchów i starszaków,

Promujemy też rodzinne spędzanie czasu wolnego i udostępniamy do wypożyczenia SPRZĘT TURYSTYCZNY: boksy dachowe, bagażnik rowerowy, przyczypke i foteliki rowerowe.


BAZA WIEDZY – chusty, nosidła

Jeśli chcecie zamiast czytać – oglądać (słuchać) to co raz więcej mojej wiedzy, którą się z wami dzielę znajdziecie na moim kanale w serwisie YouTube, a że najłatwiej mi mówić kiedy mam odbiorców po drugiej stronie znajdziecie tam filmy instruktażowe ale też moje filmy nagrane podczas Fb LIVE na różnych chustowych grupach oraz moim profilu i stronie.


Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0