Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Konsultacje chustowe i nosidełkowe

ZAREZERWUJ TERMIN KONSULTACJI

  1. Konsultacje indywidualne z nauką wiązania chusty – online i stacjonarnie (180zł)
  2. Profesjonalny dobór chusty długiej lub kółkowej – online (39zł)
  3. Indywidualny dobór nosidełka – online (39zł)
  4. Korekta ułożenia dziecka w nosidełku – online (59zł)
  5. Korekta wiązania (45min) – online i stacjonarnie (89zł)
  6. Nauka wiązania chusty kółkowej – online i stacjonarnie (69zł)
  7. Testy nosideł z indywidualnym doborem nosideł i konsultacją online – zdalne (150zł)
  8. Testy nosideł z indywidualnym doborem nosideł – zdalne (99zł)

Pomoc w doborze chusty

Parę słów o konsultacjach online

Q & A dotyczący konsultacji indywidualnych z nauką wiązania chusty  (głownie dla konsultacji stacjonarnych)

Konsultacje to indywidualne spotkanie rodziców ze mną – doradcą noszenia dzieci w chustach.

1.Gdzie odbywają się konsultacje? 

Odbywają się najczęściej u mnie w domu. Od niedawna mam specjalnie przygotowany w tym celu pokój aby rodzice i dziecko czuli się tam komfortowo i aby w pracy nie przeszkadzało nam moje życie rodzinne. Panuje tu cicha i przyjazna atmosfera aby zarówno rodzice jak i dziecko zuli się dobrze.

Konsultacje również mogą odbywać się u was w domu drodzy rodzice – dostosujemy czas do naszych wspólnych możliwości.

2. Ile czasu potrzeba na takie zajęcia?

To tak naprawdę zależy od dziscka, dnia sytuacji … ma na to wpływ tak wiele czynników, że trudno to jednoznacznie określić. W cenie konsultacji jest 2 godziny spotkania. Jeśli potrzebne będzie więcej ustalimy to na miejscu! Czasem dziecko potrzebuje znacznie więcej czasu niż my zaplanujemy. Najważniejsze tu jest samopoczucie maluszka bo dorosły człowiek potrafi się odnaleźć w sytuacji – dzidziuś, który jest w nowej rzeczywistości naki wiązania jeszcze nei rozumie, ma swoje potrzeby i zwyczajnie musimy liczyć się z jego “wyborami” co do przeznaczenia czasu.

3. Czy na konsultacje potrzebna jest chusta?

Nie i Tak. Jeśli masz już zakupioną swoją chustę – obowiązkowo zabierz ją ze sobą. Jeśli jednak nie masz jeszcze chusty absolutnie nie kupuj jej na szybko przed konsultacjami, zdecydowanie lepszy będzie wybór chusty kiedy będziesz mogła/mógł wcześniej zawiązać różne chusty z różnymi splotami i różnych firm dlatego w moim showroomie mam do wyboru szeroki wachlarz możliwości. Kolejny problem to dobór odpowiedniej długości … czasem zdalnie trudno to ocenić a po zawiązaniu będziemy już doskonale wiedzieli jaki rozmiar będzie idealny. No i kolorystyka … czasem nawet nie zdajesz sobie sprawy ze ten czy inny kolor jest dla ciebie i maleństwa idealny 🙂

4. Czy od razu muszę kupować chustę?

Nie 🙂 oczywiście, że nie … tym niemniej z dużą dozą prawdopodobieństwa i tak ją kupisz :). Na początek możesz wypożyczyć chustę odemnie – koszt takiego wypożyczenia to 50zł na tydzień jeśli jednak zdecydujesz się na zakup chusty u mnie po okresie wypożyczenia 20zł z każdego tygodnia będzie już twoim wkładem w zakup chusty – sprawiedliwe prawda?

5. Czy na konsultację mogę przyjść z partnerem/babcią?

Zdecydowanie TAK. Druga osoba nie tylko pomoże nam ogarnąć maluszka kiedy pracujemy z lalką ale również może równolegle z nami uczyć się wiązania. Często mama zaaferowana maluszkiem nie koduje wszystkich elementów wiązania wtedy uważny tata podpowiada przy samodzielnym wiązaniu w domu. I tu uwaga dla mam, których partner czy babcia uważają chusty za niepotrzebna fanaberię i zbędne wydatki lub też obawiają się że chustując zrobicie dziecku krzywdę – warto, aby taki sceptyk uczestniczył w spotkaniu (i super jeśli zostanę o tym uprzedzona) wtedy moja osoba łatwiej i w bardziej dostosowany do obaw sposób rozwieje wszelkie wątpliwości.

6. Czy istnieje możliwość nagrania przebiegu konsultacji?

Nie. To czego uczę na konsultacjach i jak ową wiedzę przekazuje jest moim autorskim warsztatem pracy, który wolalabym aby nadal pozostał moim a nie będącym własnością serwisu YouTube (Google). Poza tym pewnych rzeczy nie da się pokazać na filmie a ich brak podczas wiązania znacząco zmienia sytuację.

7. Ilu wiązań nauczymy się w czasie jednych konsultacji?

Najczęściej jednego. Z doświadczenia wiem, że rodzice rozpoczynający swoją chustową przygodę nie uczą się w czasie jednych konsultacji więcej niż jednego wiązania. Celem tych zajęć jest to, aby rodzice potrafili dobrze i w miarę pewnie zawiązać jedno wiązanie. Żeby to było możliwe potrzebuja zawiązać najmniej 3-4 razy to wiązanie – conajmniej raz na lalce treningowej i zupełnym minimum są dwa wiązania z dzieckiem (idealnie jeśli dziecko pozwoli nam na wiązanie nr 3 lub 4 ale to już tak naprawdę wytrzymuja genialne chuściochy.

Inaczej jest jeśli w konsultacjach uczestniczą rodzice, którzy już wiążą dzieciaczki – wtedy celem jest udoskonalenie wiązania i korekcja błędów. Doszlifowanie 2 a nawet 3 wiązań jest wtedy bezproblemowe (najczesciej dwa wiązania z przodu i chusta kółkowa)

8. Jaki jest koszt konsultacji?

Koszt konsultacji indywidualnych to 150zł. Terminy konsultacji rezerwujemy z wyprzedzeniem. Istnieje możliwość opłacenia konsultacji przelewem po rezerwacji systemowej oraz w uzasadnionych przypadkach na samych konsultacjach.
Chcesz zarezerwować termin konsultacji – kliknij TUTAJ

Jeśli istnieje potrzeba powtórnych konsultacji tego samego wiązania koszt konsultacji korekcyjnych to 59 zł (czas konsultacji to ok 45min) – rezerwacja tutaj.

Konsultacje z wiązania chusty kółkowej to również 59zł – rezerwacja tutaj

9. Czy opłat można dokonać tylko gotówką?

Nie 🙂 istnieje możliwość opłacenia konultacji czy zakupu/wypożyczenia chusty przelewem za pomocą aplikacji mobilnych lub też karta a nawet telefonem 🙂

Poniżej film, gdzie szerzej odpowiedziałam na te same pytania 🙂

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0