Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Chusty i nosidła dla dzieci

Wybierz odpowiednią dla swojego dziecka

Doradca chustonoszenia

Sklep internetowy

Wypożyczalnia

Kanał YouTube

NAJNOWSZE PRODUKTY

DORADCA CHUSTONOSZENIA

Cześć, jestem Monika i jestem DORADCĄ NOSZENIA DZIECI W CHUSTACH I NOSIDŁACH MIĘKKICH

TAK – Jestem doradcą chustonoszenia. Moją codziennością są spotkania z rodzicami maluszków z takich miast jak Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Racibórz i Pszczyna. Spotykamy się na: konsultacjach indywidualnych, warsztatach grupowych, w szkołach rodzenia czy na towarzyskich spotkaniach Klubu Kangura Rybnik.

Jeśli chcesz przetestować czy chusty i nosidła są dla Ciebie udostępniam Ci bardzo szeroką ofertę WYPOŻYCZALNI. Znajdziecie w niej chusty i BEZPIECZNE NOSIDŁA ergonomiczne i regulowane wielu marek i w szerokiej gamie rozmiarowej.

Dbając o bezpieczeństwo dzieci w wypożyczalni znajdziesz SŁUCHAWKI OCHRONNE dla maluchów i starszaków w kilku modelach i kolorach,

Promujemy też rodzinne spędzanie czasu wolnego i udostępniamy do wypożyczenia SPRZĘT TURYSTYCZNY: boksy dachowe, bagażnik rowerowy, przyczypkę i foteliki rowerowe.

Polecam tylko najlepsze i sprawdzone chusty, nosidła i akcesoria okołochustowe. W moim sklepie znajdziesz najlepsze chusty na dobry początek przygody z noszeniem dzieci. Są również produkty dla bardziej wymagających rodziców: Chusty żakardowe, chusty z domieszkami, nosidła ergonomiczne w stałym rozmiarze i regulowane!

W ofercie sklepu znajdziecie akcesoria niezbędne dla noszących takie jak: kurtki dla dwojga, osłonki. Są też dodatki jak biżuteria silikonowa która jest jednocześnie gryzakiem dla dziecka a także torby, kubki, gadżety z motywami chustowymi.

Jeśli chcecie zamiast czytać – oglądać (słuchać) to moją najlepszą wiedzą dzielę się na kanale w serwisie YouTube. 

Znajdziecie tam Recenzje chust i nosidełek, instrukcje wiązania chusty z komentarzem, najważniejsze informacja dla początkujących a także kolekcje torbochustoholiczki czyli coś dla chustowych emerytek. 

AKTUALNOŚCI

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0