Zadzwoń: 606 980 855

Napisz: monika.osinska@meababywearing.pl

Nosidełko – Wisiadło … jak je odróżnic?

Jak powinno wyglądać Nosidełko ergonomiczne!

Jak powinno wyglądać zdrowe i bezpieczne dla dziecka nosidełko ergonomiczne? Jak odróżnić je od nienadających się do noszenia dzieci wisiadeł?

To, że celebryci tak noszą nie znaczy że ty też …

Wydawało mi się, że o nosidłach i WISIADŁACH napisane jest już tyle, że ja nie muszę …

Moje złudzenia rozwiewa jednak każde większe skupisko ludzi gdzie pośród rodziców ciągle widuję małe niemowlaki i rodziców, którzy w swej niewiedzy (bo nigdy przenigdy nie zakładam, że jakikolwiek rodzic świadomie robi krzywdę dziecku) noszą dzieci w wisiadłach kompletnie do tego nie przystosowanych. 

Jaka jest moc “działań marketingowych” wie każdy – chociaż czasem nie jest tego do końca świadom. Ja nie będę mydlić oczu … powiem po prostu jakie są podstawowe cechy DOBRYCH NOSIDEŁ ERGONOMICZNYCH

  1. Szeroki panel – to szerokość materiału w dolnej części nosidła czyli to na czym nasze dziecko siedzi. Ważne zeby jego szerokość była dostosowana do wielkości dziecka za szeroki i za wąski nie spełni swojego zadania. Wisiadła mają tylko wąski pasek przez co dziecko wisi na kroczu!
  2. Miękki panel idealnie dopasowujący się do kręgosłupa dziecka – nie usztywniany do którego ma się dopasować kręgosłup.
  3. Nosidło dopuszczone wyłącznie do noszenia dziecka zwróconego do osoby noszącej. Czy niesione na plecach czy z przodu byle przytulone brzuszkiem do opiekuna a nie wystawione na atakujący je świat.

Nie sugerujcie się tym ile to nosidło kosztowało albo ile ma certyfikatów, czy też tym ile celebrytek czy blogerek zachwalało jego “moce”. Zasugerujcie się raczej zdrowiem waszych dzieci. Ułożeniem kręgosłupa czy bioderek (to naprawdę widać na tej grafice) co warunkuje dalszy rozwój dziecka. Ale przede wszystkim kochani rodzice pojdźcie za głosem serca i przytulajcie się 

A o to jak najlepiej nie popełnić błędu i jak kupić naprawdę dobre nosidło nie wydając na niego miliona monet dowiecie się pytając o to dobrego i zaufanego doradcę noszenia dzieci.

Moja najważniejsza rekomendacja – zanim cokolwiek kupisz napisz do mnie na

Leave a Comment

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0